Huawei P60 Pro ile çekilmiş bir gece fotoğrafı Huawei Sevenlerine paylaşdı

Huawei P60 Pro ile çekilmiş bir gece fotoğrafı, ABD ambargosu altında kalmaya devam eden Huawei, telefon pazarından çıkmıyor. Şirket, yakın zamanda Huawei P60 Pro modelini sevenlerine en kısa zamanda tanıtacak.

Huawei P60 Pro ile çekilmiş bir gece fotoğrafı Huawei Sevenlerine paylaşdı
10 Mart 2023 - 17:37

Huawei P60 Pro ile çekilmiş Güzel bir gece fotoğrafı

Daha önce de söylediğimiz gibi bir ailenin parçası olarak piyasaya sürülecek olan Huawei P60 Pro, her açıdan güçlü bir amiral gemisi olacak ve tüm üst seviye Huawei modelleri gibi özellikle kamera konusunda öne çıkacak.

Huawei P60 Pro

Leica ile olan ortaklığını Xiaomi'ye kaptırmasına rağmen oluşturduğu XMAGE üzerinde üst düzey fotoğraf kalitesine sahip akıllı telefonlarını sergilemeye devam eden Huawei, gelen yeni bilgilere göre yeni telefonla birlikte XMAGE 2.0 altyapısını da sergileyecek. Ne tür iyileştirmeler getireceğini henüz bilmeyen teknoloji, büyük ihtimalle çok yüksek bir fotoğraf kalitesini garanti edecek.
Teknoloji Haberleri ne göre Bugün Huawei P60 Pro'yu gündeme getiren ana konulardan bir diğeri de Huawei Tüketici Grubu CEO'su Richard Yu'nun aşağıda paylaştığı fotoğraf oldu.Huawei P60 Pro ile çekilen bu fotoğraf, telefonun çok iddialı ve hatta piyasanın en iyisi olacağını gösteriyor. yakınlaştırma ve gece çekimi (Düşük ışık) açısından. Bu fotoğraf da telefonun pozlama açısından oldukça dengeli sonuçlar vereceğini gösteren bir örnek.

Daha Fazla bilgi edinmek için sayfamızı paylaşıp takip ediniz. Huawei P60 Pro hakkında yorum yazmayı unutmayınız.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum